Wiadomo, że szewc bez butów chodzi. Nic dziwnego, że moja tymczasowa strona www, którą uszyłam w darmowej wersji wordpressa, służyła mi aż przez 3 lata. Ale, przyszło nowe! Jako wielka fanka zmiany (bo co nas nie zabije, to nas wzmocni, prawda?) zapraszam więc do rozgoszczenia się na zupełnie nowej stronie Gojtowska.com.

W pierwszej połowie 2018 roku jak mogłam, naginałam rzeczywistość, dopychałam dobę kolanem, tydzień wydłużałam przynajmniej do 8 dni, cały czas balansując pomiędzy tematami zawodowymi i prywatnymi.

Efekt to 3 (bardzo) udane szkolenia otwarte, 4 (równie) udane szkolenia zamknięte, opieka merytoryczna nad konferencją HR Tech Summit, wystąpienie przed publicznością #HR Szczecin i Wschód HR oraz kilka bardzo wartościowych, długofalowych projektów konsultingowych. W między czasie było jeszcze pisanie rozdziału do książki HR Business Partner i kurs Moderatora Design Thinking. Coś musiało schodzić na drugi plan, i zazwyczaj był to projekt „nowa strona www”. Miała być gotowa w marcu, kwietniu, maju… No i w oto, na koniec lipca nareszcie jest 🙂

Nowy widok, który będzie Was witał 🙂

Co się zmieniło?

Prócz, widocznych na pierwszy rzut oka zmian graficznych, nowe jest menu i cały układ treści. Dotychczasowe kategorie uporządkowałam, ograniczając je do 6, moim zdaniem kluczowych. Nareszcie na stronie w czytelny sposób przedstawiam też to co robię – w sekcjach O mnie, Oferta i Case studies znajdziecie informacje nt. projektów, w które się angażuję, klientów z którymi współpracuję, pomysłów na wsparcie Waszych zespołów i podsumowań konkretnych realizacji (choć przyznaję, że to idzie powoli, a kolejne case studies będą pojawiać się sukcesywnie).

Nowe tematy szkoleń otwartych i harmonogram na II połowę 2018 roku

Myślę, że bardzo ważną zmianą jest całkowita przebudowa sekcji Szkolenia. Nareszcie tematy i terminy otwartych szkoleń będą widoczne już z poziomu strony głównej 🙂

 

Uruchomienie nowej strony to również dobry moment, na start zapisów na aż … 4 otwarte szkolenia. Więc jeśli właśnie szukacie szkolenia dla siebie lub swojego zespołu rzućcie okiem na poniższe agendy:

A tutaj widok strony głównej, z której bezpośrednio możecie zapisać się na wybrane szkolenie.

Jeśli szukacie jeszcze czegoś innego, to zajrzyjcie na stronę szkoleń zamkniętych – o tutaj. Znajdziecie tam schemat procesu przygotowania oferty takiego dedykowanego spotkania oraz przykładowe agendy.

Mam nadzieję, że nowa strona będzie nam wszystkim dobrze służyła. Za projektem i wdrożeniem nowej wersji strony stoi Michał z Pixels on Fire, któremu bardzo dziękuję za cierpliwość, otwartość i poczucie humoru (szczególnie na ostatniej, bolesnej prostej) 🙂 Posługując się nomenklaturą Design Thinkingu wchodzimy (wspólnie) w etap testowania. Jeśli więc coś Wam się (nie)podoba lub (nie)działa i chcecie podzielić się swoimi sugestiami to śmiało – dawajcie znać. Każdy feedback niczym najlepszy urodzinowy prezent przyjmę z otwartymi rękami 🙂

Miłego dnia!
Maja Gojtowska

Porozmawiajmy!

Ułatwiam komunikację firm z kandydatami i pracownikami. Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz działania z obszaru HR konsultingu.