fbpx

O Mnie

Cześć!
Nazywam się
Maja
Gojtowska

Wierzę, że każda firma powinna traktować swoich kandydatów i pracowników przynajmniej tak dobrze jak klientów. Niestety nie zawsze tak się dzieje. Pomagam to zmieniać.

Doradzam i szkolę

Od ponad 13 lat doradzam i wspieram firmy w zakresie budowy wizerunku i komunikacji. Promuję wykorzystanie metodyki agile w HR. W lutym 2020 roku zdobyłam certyfikat ICAgile Certified Professional – Agility in HR. Jestem moderatorem Design Thinking. Specjalizuję się w budowie doświadczeń kandydatów i pracowników. Projektuje działania wizerunkowe z obszaru HR i employer brandingu. Współtworzyłam i zrealizowałam kilkanaście kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej i employer brandingowej. Prowadzę konsultacje, szkolenia oraz warsztaty strategiczne dla firm.

Employer branding. Projektowanie strategii marki pracodawcy od podstaw
Marka osobista i wizerunek rekrutera - podstawa skutecznej rekrutacji
Social media w HR i rekrutacji
Do grona moich klientów należą m.in.
Tak o współpracy ze mną wypowiadają się moi klienci:
Chcesz zlecić mi przygotowanie szkolenia lub warsztatu dla Twojej firmy? A może potrzebujesz indywidualnych konsultacji?

Występuję

Regularnie występuję również jako prelegent na konferencjach poświęconych tematyce HR.
Poniżej zebrałam dla Ciebie moje najciekawsze prezentacje:
Twoi pracownicy są już w sieci. Musisz ich tylko złowić
Onboarding. Czy to początek końca pracownika w organizacji?
Social media employee advocacy. Czy pracownicy trzymają Twoją stronę w sieci?
Kim jest influencer i dlaczego powinno to interesować Twoją firmę?
Chcesz, abym wystąpiła na Twojej konferencji, poprowadziła wykład, warsztat lub zajęcia na uczelni?

Piszę

Blog Gojtowska.com prowadzę od 2016 roku. Miesięcznie czyta go ponad 11 000 osób, poszukujących informacji nt. komunikacji HR, zarządzania doświadczeniami kandydatów i pracowników.

W październiku 2019 roku ukazała się moja debiutancka książka „Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?„. To pierwsza w Polsce pozycja poświęcona w całości budowie doświadczeń kandydatów w procesach rekrutacyjnych.

Z moimi czytelnikami jestem w stałym kontakcie dzięki stale wysyłanemu newsletterowi oraz profilom na Facebooku, Linkedin, Twitterze i Instagramie.

Regularnie współpracuję też z magazynami i portalami branżowymi. Często komentuję również najnowsze raporty i analizy dotyczące rynku HR. Oto subiektywny wybór moich publikacji zewnętrznych:

Lubię

Bardzo lubię (swoje) życie, działanie, kawę i tiramisu. Każdego dnia staram wycisnąć dobę jak cytrynę. Prywatnie jestem żoną, mamą i optymistką. Wspólnie z mężem, córką i synem mieszkam w Warszawie. Najlepiej odpoczywamy wspólnie podczas bliższych i dalszych podróży – (nie) koniecznie all inclusive.