fbpx

O Mnie

Cześć!
Nazywam się
Maja
Gojtowska

Wierzę, że każda firma powinna traktować swoich kandydatów i pracowników przynajmniej tak dobrze jak klientów. Niestety nie zawsze tak się dzieje. Pomagam to zmieniać.

Doradzam i szkolę

Od ponad 10 lat doradzam i wspieram firmy w zakresie budowy wizerunku i komunikacji. Jestem certyfikowanych moderatorem Design Thinking. Specjalizuję się w komunikacji wewnętrznej i działaniach wizerunkowych z obszaru HR i employer brandingu. Współtworzyłam i zrealizowałam kilkanaście różnych kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej, i employer brandingowej. Prowadzę również otwarte i zamknięte szkolenia z obszaru komunikacji oraz zamknięte warsztaty strategiczne dla firm. Wśród realizowanych przeze mnie tematów znajdują się m.in:

Employer branding. Projektowanie strategii marki pracodawcy od podstaw
Marka osobista i wizerunek rekrutera - podstawa skutecznej rekrutacji
Social media w HR i rekrutacji
Do grona moich klientów należą m.in.
Tak o współpracy ze mną wypowiadają się moi klienci:
Chcesz zlecić mi przygotowanie szkolenia lub warsztatu dla Twojej firmy? A może potrzebujesz indywidualnych konsultacji?

Występuję

Regularnie występuję również jako prelegent na konferencjach poświęconych tematyce HR.
Poniżej zebrałam dla Ciebie moje najciekawsze prezentacje:
Twoi pracownicy są już w sieci. Musisz ich tylko złowić
Onboarding. Czy to początek końca pracownika w organizacji?
Social media employee advocacy. Czy pracownicy trzymają Twoją stronę w sieci?
Kim jest influencer i dlaczego powinno to interesować Twoją firmę?
Chcesz, abym wystąpiła na Twojej konferencji, poprowadziła wykład, warsztat lub zajęcia na uczelni?

Piszę

Blog Gojtowska.com prowadzę od 2016 roku. Miesięcznie czyta go ponad 5 000 osób, poszukujących informacji nt. komunikacji HR, zarządzania doświadczeniami kandydatów i pracowników.

Z moimi czytelnikami jestem w stałym kontakcie dzięki stale wysyłanemu newsletterowi oraz profilom na Facebooku, Linkedin, Twitterze i Instagramie (tutaj powinny znaleźć się linki do profili).

Regularnie współpracuję też z magazynami i portalami branżowymi. Często komentuję również najnowsze raporty i analizy dotyczące rynku HR. Oto subiektywny wybór moich publikacji zewnętrznych:

Lubię

Bardzo lubię (swoje) życie, działanie, kawę i tiramisu. Każdego dnia staram wycisnąć dobę jak cytrynę. Prywatnie jestem żoną, mamą i optymistką. Wspólnie z mężem, córką i synem mieszkam w Warszawie. Najlepiej odpoczywamy wspólnie podczas bliższych i dalszych podróży – (nie) koniecznie all inclusive.