kilka słów O MNIE

Wierzę, że pracodawcy powinni traktować swoich kandydatów do pracy i pracowników przynajmniej tak dobrze jak traktują swoich klientów. Każdego dnia staram się to zmienić.

Zawodowo od 15 lat obserwuję trendy na rynku pracy i pomagam firmom lepiej komunikować się z kandydatami do pracy i pracownikami. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla pracodawców, jestem mówczynią oraz autoką książek i publikacji z obszaru HR. 

Doradzam i szkolę

Od ponad 2008 roku doradzam i wspieram firmy w zakresie budowy wizerunku i komunikacji. Promuję wykorzystanie metodyki agile w HR. W lutym 2020 roku zdobyłam certyfikat ICAgile Certified Professional – Agility in HR. Jestem moderatorem Design Thinking. Specjalizuję się w budowie doświadczeń kandydatów i pracowników. Projektuje działania wizerunkowe z obszaru HR i employer brandingu. Współtworzyłam i zrealizowałam kilkanaście kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej i employer brandingowej. Prowadzę konsultacje, szkolenia oraz warsztaty strategiczne dla firm.

Maja Gojtowska | Gojtowska.com - O Mnie

Do grona moich klientów należą m.in.

Opinie moich klientów

Występuję

Jako prelegentka występuję na konferencjach, meetapach, prowadzę również webinary. Podczas tych wydarzeń edukuję nt. Prowadzenia dziań employer brandingowych, CX, EX oraz personal brandingu. Moje wystąpienia przyciągają na wydarzenia HR uczestników i cieszą się zawsze ich dużym zainteresowaniem.

Piszę

Blog Gojtowska.com prowadzę od 2016 roku. Miesięcznie czyta go ponad ponad 10 000 osób, poszukujących informacji nt. komunikacji HR, zarządzania doświadczeniami kandydatów i pracowników.

W październiku 2019 roku ukazała się moja debiutancka książka „Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?„. To pierwsza w Polsce pozycja poświęcona w całości budowie doświadczeń kandydatów w procesach rekrutacyjnych. 4 lata później na rynku ukazała się moja druga książka “Onboarding. Jak wdrażać pracowników, aby nie odchodzili?” Jestem również współautorką publikacji “HR Business Partner” pod redakcją Kariny Popieluch.

Z moimi czytelnikami jestem w stałym kontakcie dzięki stale wysyłanemu newsletterowi oraz profilom na Facebooku, Linkedin i Instagramie.

Maja Gojtowska | Gojtowska.com - O Mnie

Lubię

Bardzo lubię (swoje) życie, działanie, kawę i tiramisu. Każdego dnia staram wycisnąć dobę jak cytrynę. Prywatnie jestem żoną, mamą i optymistką. Wspólnie z mężem, córką i synem mieszkam w Warszawie. Lubię kawę, solone chipsy i desery w dowolnej formie. Baterię ładuję najchętniej nad morzem – polskim lub zagranicznym.

Maja Gojtowska | Gojtowska.com - O Mnie

Porozmawiajmy!

Ułatwiam komunikację firm z kandydatami i pracownikami. Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz działania z obszaru HR konsultingu.