O mnie

Maja Gojtowska_roundDzień dobry! Miło mi gościć Cię na mojej stronie.

Mam na imię Maja. Wierzę, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Od ponad 8 lat doradzam i wspieram firmy w zakresie budowy wizerunku i komunikacji. Specjalizuję się w komunikacji wewnętrznej i działaniach wizerunkowych z obszaru HR i employer brandingu. Współtworzyłam i zrealizowałam kilkanaście różnych kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej, employer brandingowej i CSR.

Dziś na co dzień wspieram firmy w tworzeniu skutecznych strategii komunikacji z kandydatami i pracownikami. Występuję na konferencjach branżowych (m.in. Wyzwania HR i HR na Szpilkach) oraz prowadzę szkolenia.

Chcesz poznać moje szczegółowe doświadczenie i zainteresowania zawodowe? Zajrzyj na mój profil na LinkedIn. Szukasz partnera, który pomoże Ci prowadzić dialog z pracownikami, kandydatami, Twoim otoczeniem biznesowym? Napisz lub zadzwoń do mnie. Postaram Ci się pomóc.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Wspólnie z mężem, córką i synem mieszkam w Warszawie. Najlepiej odpoczywamy podczas bliższych i dalszych podróży – (nie) koniecznie all inclusive.

Lubię: rozmowy, działanie, smaczną kawę i tiramisu.

Nie lubię: mikrozarządzania.

Miłego dnia!

podpis